Meist

Mebler’i tootevalikust leiad kvaliteetse, sertifitseeritud ja kõrgematele kvaliteedistandardite järgi valmistatud kontori-, kooli- ja lasteaiamööbli.

Tehas on varustatud moodsate tootmisseadmetega, mis minimaliseerivad võimalikud tootmisvead. Lisaks toimub enamik materjali valmistamisest, näiteks ka metalltorude painutamisest, kohapeal, mis tagab pideva kvaliteedinormi ja vähendab võimalike tarneprobleeme.

Kontrollides kogu tootmist algusest lõpuni saame garanteerida toodete õigeaegse valmimise ning stabiilselt kõrge kvaliteedi.

Play Video

Funktsionaalne mööbel igasse õppeasutusse!

Koolimööbel

Meilt leiate suure valiku koolimööblit. Alates koolilaudadest lõpetades erinevate koolitarvikutega. Reguleeritavad kõrgused laudadele ja toolidele, lauad grupitööks, palju värve ja mudeleid. Lisaks tahvlid ja laborimööbel.

kokkupandavad koolilauad ringis

Lasteaiamööbel

Aitame luua lasteaiast ja miks mitte ka kodusest lastenurgast tõeliselt põneva ja lõbusa koha, kus õppida ja mängida. Palju värve ja mudeleid, arendavad moodulseinad ning lõbusad rühmalauad.

Kontorimööbel

Pakume laias valikus kontorimööbilit – erineva stiili, funktsionaalsuse ja materjalidega. Mööbel erinevate alade tarbeks – juhi kontorisse, operatiivsele alale, vastuvõtualale ja ka kodukontori tarbeks. Usume, et meilt leiavad kõik endale sobiva kontorimööbli. Lisaks pakume kontorimööbli juurde sobituvaid juhitoole, kontoritoole ja ka klienditoole.

KVALITEEDIGARANTII

Toodete kvaliteedi tagab ainult sertifitseeritud materialide ja vastupidavate komponentide kasutamine juhtivate Euroopa tootjate poolt.

Enamik kooli- ja lasteaiamööblit on sertifitseeritud ja omab vastavaid Euroopa kvaliteedisertifikaate.

Lisaks on kooli ja lasteaiamööbli tootmine arendatud, dokumenteeritud ja rakendatud vastavalt kvaliteedisüsteemi ISO 9001 ja ISO 14001 nõuetele, mis garanteerib kõrge kvaliteedi igas tootmisetapis vastavalt rahuvsvahelitele stadarditele.

Moodsad seadmed ning oskuslik tööjõud võimaldab toota mööblit vastavuses parimate Euroopa standarditele ja kasutada moodsaid tootmisseadmeid:

Lõikeseadmed Selco “Biesse”(Itaalia) ning Holzma “HOMAG Group” (Saksamaa)
Äärte töötlemise masinad Brandt “HOMAG Group” (Saksamaa)
Puurimismasinad Skipper “Biesse” (Itaalia) ja Weeke “HOMAG Group” (Saksamaa)
Freesimismasinad Rover “Biesse” (Itaalia), Weeke “HOMAG Group” (Saksamaa)
Multifunktsionaalne masinakeskus Skill “Biesse” (Itaalia)
Robotkeevituskeskus “Panasonic” (Jaapan)