Mudel 90159, kõrgus N 4-6

Mudel 90159, kõrgus N 4-6

79 (sis. KM)

  • Mõõdud: 700 x 500 x 640-760 mm
  • Kaal: 12,12 kg
  • Raam: kandiline metallraam 25x25x1,2 mm ja 20x20x1,2 mm ja on värvitud polümeerse pulbervärviga. Laua kõrgus on reguleeritav jalgades olevate kruvide abil. Raami otstes on kaitsvad plastikkorgid, mis kaitsevad vigastuste eest õpilastele ja põrandale.
  • Lauaplaat: ümmarguste nurkadega lamineeritud 20 mm puitlaastplaat 1mm PVC kattega kriimustuste vältimiseks. Esipaneel ja sahtel 16mm lamineeritud puitlaastplaat.Reguleeritav kõrgusesse N 4-6.
  • Võimalikud lauaplaadi värvid: pöök,  hele tamm .
  • Võimalikud raami värvid: roheline (RAL6018) või hall (RAL7035), alates kogusest 15tk võimalik ka must (RAL9005)
  • Toodetud Euroopas. Läbinud EL laboris sertifitseerismisprotsessi.
  • Sisesta siia soovi korral täpsustused toote kohta, mida soovid.

Tootekood: 90159 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Koolilauad on klassi üks olulisemaid elemente, ilma milleta ei saa ükski kool hakkama. Kahe-, ühe-, poolkuu- või riiulitega lauad, reguleeritavad lauad – vali lauad enda ja õpilaste vajaduste järgi. Lisaks saab valida erinevat värvi metalljalgade vahel ning sobitada mööblit klassi interjööriga.

Ühe- või kahekohalised  koolilauad?

Kahekohalised lauad sobivad pigem suurematele klassidele, kus on rohkem õpilasi. Üksikud lauad on kompaktsemad ja võtavad vähem ruumi, seega mahuvad need klassiruumi rohkem ära. Üksikute laudade  eeliseks on see, et õpilased istuvad ükshaaval ja kontrolltöö ajal on lihtsam näha, kas keegi proovib vastuseid kirja panna. Ju selliseid juhtumeid tuleb ette. Huvitavamad, erineva kujuga lauad (poolkuukujulised) näevad atraktiivsemad välja. Üksikud lauad on hea valik ka väiksematele õpilasrühmadele: nii on lihtsam keskenduda igale õpilasele, nad ei kohku eemale rääkimast väiksema seltskonna ees.

Vastupidavus ja pikaealisus

Meie koolilauad on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, konstruktsioon on tugev ja kestavad tõeliselt kaua. Lõppude lõpuks ostate laudu  rohkem kui üheks aastaks, nii et vajate kvaliteetset valikut. Õpilased on mõnikord väga väledad ja kohmakad, mistõttu peavad koolilauad taluma põrutusi ja ühest kohast teise lükkamist. Mõne laua riiulid aitavad klassis korda hoida. Olulised on nii kvaliteetsed toolid kui ka kvaliteetsed lauad. Hea mööbli peal on mugavam ja mõnusam istuda ning selg ei väsi.

Title

Go to Top