Mudel 26159 , kõrgus N 4-7

Mudel 26159 , kõrgus N 4-7

93 (sis. KM)

Koolilaud kahekohaline riiuliga, mudel 26159
Mõõdud: 1300x500x640-820 mm.
Kaal: 21 kg.

Raam on ümmargune metalltoru d25 / d32 mm, kattekiht kantakse pulbriliste polümeermaterjalide pihustamise teel. Ümardatud nurkadega töötasapind, valmistatud 18 mm paksusest lamineeritud puitlaastplaadist, PVC – 1 mm. Raamil on kasvugruppide märgistus laua kõrguse reguleerimisel. Reguleeritav kõrgusesse N 4-7

Puitlaastplaadi värv: pöök, hele tamm.

Raami värv: heleroheline (RAL6018), hall (RAL7035).

Toodetud Euroopas. läbinud EL laboris sertifitseerimisprotsessi.
  • Sisesta siia soovi korral täpsustused toote kohta, mida soovid.

Kategooria:

Kirjeldus

Koolilauad on klassi üks olulisemaid elemente, ilma milleta ei saa ükski kool hakkama. Kahe-, ühe-, poolkuu- või riiulitega lauad, reguleeritavad lauad – vali lauad enda ja õpilaste vajaduste järgi. Lisaks saab valida erinevat värvi metalljalgade vahel ning sobitada mööblit klassi interjööriga.

Ühe- või kahekohalised  koolilauad?

Kahekohalised lauad sobivad pigem suurematele klassidele, kus on rohkem õpilasi. Üksikud lauad on kompaktsemad ja võtavad vähem ruumi, seega mahuvad need klassiruumi rohkem ära. Üksikute laudade  eeliseks on see, et õpilased istuvad ükshaaval ja kontrolltöö ajal on lihtsam näha, kas keegi proovib vastuseid kirja panna. Ju selliseid juhtumeid tuleb ette. Huvitavamad, erineva kujuga lauad (poolkuukujulised) näevad atraktiivsemad välja. Üksikud lauad on hea valik ka väiksematele õpilasrühmadele: nii on lihtsam keskenduda igale õpilasele, nad ei kohku eemale rääkimast väiksema seltskonna ees.

Vastupidavus ja pikaealisus

Meie koolilauad on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, konstruktsioon on tugev ja kestavad tõeliselt kaua. Lõppude lõpuks ostate laudu  rohkem kui üheks aastaks, nii et vajate kvaliteetset valikut. Õpilased on mõnikord väga väledad ja kohmakad, mistõttu peavad koolilauad taluma põrutusi ja ühest kohast teise lükkamist. Mõne laua riiulid aitavad klassis korda hoida. Olulised on nii kvaliteetsed toolid kui ka kvaliteetsed lauad. Hea mööbli peal on mugavam ja mõnusam istuda ning selg ei väsi.

Title

Go to Top