Mudel 90158, N 4-6

Mudel 90158, N 4-6

99 (sis. KM)

Koolilaud kahekordne ilma riiulita, reguleeritava kõrgusega № 4-6

Mõõdud: 1200x500x640-760 mm.

Kaal:  14,32 kg.

Laua metallosad on valmistatud nelinurksest torust 25x25x1,2 mm ja 20x20x1,2 mm ning neil on kaitsev dekoratiivkate – pulberemail. Laua kõrgust reguleeritakse kruvide abil raami ja jala avadel, mille vahele on kinnitatud plastist üleminekupistik. Raami otstesse on kinnitatud plastotsad, mis hoiavad ära õpilaste vigastamise ja põranda kahjustamise.  Ümardatud nurkadega lauaplaat on valmistatud 18 mm paksusest lamineeritud puitlaastplaadist, PVC – 1 mm, plaat on valmistatud 16 mm paksusest lamineeritud puitlaastplaadist.

Puitlaastplaadi värv:  pöök, hele tamm.

Raami värv: heleroheline (RAL6018), hall (RAL7035).

Toodetud Euroopas. Läbinud EL laboris sertifitseerimisprotsessi.

  • Sisesta siia soovi korral täpsustused toote kohta, mida soovid.

Kategooria:

Kirjeldus

Koolilauad on klassi üks olulisemaid elemente, ilma milleta ei saa ükski kool hakkama. Kahe-, ühe-, poolkuu- või riiulitega lauad, reguleeritavad lauad – vali lauad enda ja õpilaste vajaduste järgi. Lisaks saab valida erinevat värvi metalljalgade vahel ning sobitada mööblit klassi interjööriga.

Ühe- või kahekohalised  koolilauad?

Kahekohalised lauad sobivad pigem suurematele klassidele, kus on rohkem õpilasi. Üksikud lauad on kompaktsemad ja võtavad vähem ruumi, seega mahuvad need klassiruumi rohkem ära. Üksikute laudade  eeliseks on see, et õpilased istuvad ükshaaval ja kontrolltöö ajal on lihtsam näha, kas keegi proovib vastuseid kirja panna. Ju selliseid juhtumeid tuleb ette. Huvitavamad, erineva kujuga lauad (poolkuukujulised) näevad atraktiivsemad välja. Üksikud lauad on hea valik ka väiksematele õpilasrühmadele: nii on lihtsam keskenduda igale õpilasele, nad ei kohku eemale rääkimast väiksema seltskonna ees.

Vastupidavus ja pikaealisus

Meie koolilauad on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, konstruktsioon on tugev ja kestavad tõeliselt kaua. Lõppude lõpuks ostate laudu  rohkem kui üheks aastaks, nii et vajate kvaliteetset valikut. Õpilased on mõnikord väga väledad ja kohmakad, mistõttu peavad koolilauad taluma põrutusi ja ühest kohast teise lükkamist. Mõne laua riiulid aitavad klassis korda hoida. Olulised on nii kvaliteetsed toolid kui ka kvaliteetsed lauad. Hea mööbli peal on mugavam ja mõnusam istuda ning selg ei väsi.

Title

Go to Top