Mudel 90177, kõrgus N 3-6

Mudel 90177, kõrgus N 3-6

109 (sis. KM)

Koolilaud 1-kohaline, reguleeritava lauaplaadi ja riiuli kaldenurgaga 
Mõõdud: 700x500x580-760 mm.
Kaal:  10,1  kg.
Laua kõrgust saab reguleerida:
  • 580 mm ( N 3) – õpilastele pikkusega 1300 mm kuni 1450 mm;
  • 640 mm (N 4) – õpilastele pikkusega 1450 mm kuni 1600 mm;
  • 700 mm (N 5) – õpilastele pikkusega 1600 mm kuni 1750 mm;
  • 760 mm (N 6) – õpilastele, kes on pikemad kui 1750 mm.
Laud koosneb ergonoomilise kujuga lauaplaadist ja metallraamist. Kõik lauaplaadi nurgad on ümarad.
Puidust elemendid on valmistatud lamineeritud puitlaastplaadist paksusega vähemalt 16 mm, ääristatud PVC -ga paksusega 1 mm.
Laua raam on kokkupandav, valmistatud terasest ruudukujulistest torudest 25×25 mm ja 20×20 mm. Raamtorude paksus on 1,2 mm. Nurgad ja plaadid on valmistatud galvaniseeritud metallist. Metallkarkassil on kasvugruppide märgistus laua kõrguse reguleerimiseks. Reguleerimine toimub kruvidega. Raamil on dekoratiivne kaitsekate – pulberemail.
Avad on kaitstud plastpuksidega, mis kaitsevad mustuse ja niiskuse eest.
Toode on kinnitatud turvaliste kruvidega kinnitusdetailidega.
Raami värv: kollane (RAL1018) , heleroheline (RAL6018), hall (RAL7035).
Puitlaastplaadi värv: pöök, kollane, lavendel, hele tamm.
Toodetud Euroopas. Läbinud EL laboris sertifitseerimisprotsessi.
  • Sisesta siia soovi korral täpsustused toote kohta, mida soovid.

Kategooria:

Kirjeldus

Koolilauad on klassi üks olulisemaid elemente, ilma milleta ei saa ükski kool hakkama. Kahe-, ühe-, poolkuu- või riiulitega lauad, reguleeritavad lauad – vali lauad enda ja õpilaste vajaduste järgi. Lisaks saab valida erinevat värvi metalljalgade vahel ning sobitada mööblit klassi interjööriga.

Ühe- või kahekohalised  koolilauad?

Kahekohalised lauad sobivad pigem suurematele klassidele, kus on rohkem õpilasi. Üksikud lauad on kompaktsemad ja võtavad vähem ruumi, seega mahuvad need klassiruumi rohkem ära. Üksikute laudade  eeliseks on see, et õpilased istuvad ükshaaval ja kontrolltöö ajal on lihtsam näha, kas keegi proovib vastuseid kirja panna. Ju selliseid juhtumeid tuleb ette. Huvitavamad, erineva kujuga lauad (poolkuukujulised) näevad atraktiivsemad välja. Üksikud lauad on hea valik ka väiksematele õpilasrühmadele: nii on lihtsam keskenduda igale õpilasele, nad ei kohku eemale rääkimast väiksema seltskonna ees.

Vastupidavus ja pikaealisus

Meie koolilauad on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, konstruktsioon on tugev ja kestavad tõeliselt kaua. Lõppude lõpuks ostate laudu  rohkem kui üheks aastaks, nii et vajate kvaliteetset valikut. Õpilased on mõnikord väga väledad ja kohmakad, mistõttu peavad koolilauad taluma põrutusi ja ühest kohast teise lükkamist. Mõne laua riiulid aitavad klassis korda hoida. Olulised on nii kvaliteetsed toolid kui ka kvaliteetsed lauad. Hea mööbli peal on mugavam ja mõnusam istuda ning selg ei väsi.

Title

Go to Top