Mudel 90182 , kõrgus N 4-6

Mudel 90182 , kõrgus N 4-6

77 (sis. KM)

Kirjeldus:
Ühe õpilase laud lauaplaadi kaldenurga reguleerimisega, kasvurühm  4-6
Laua mõõtmed: 700x500x640-760 mm. Kaal: 10,6 kg.

Laius – 700 mm.

Sügavus – 500 mm.

Laua kõrgust saab reguleerida:
  • 640 mm (N-4) õpilastele, kelle pikkus on 1450 mm kuni 1600 mm;
  • 700 mm (N-5) õpilastele, kelle pikkus on 1600–1750 mm;
  • 760 mm (N-6) õpilastele, kelle pikkus on 1750 mm ja rohkem.
Töölaua kaldenurgad: 0 °, 3 °, 5 °, 7 °, 9 °, 12 °, 14 °, 16 °.

Laud koosneb metallraamist ja puidust osadest.

Laua raam on valmistatud terasest torust läbimõõduga 32 mm ja läbimõõduga 25 mm. Raamitorude paksus on 1,2 mm.

Raamil on kaitsev dekoratiivkate – pulberemail. Raami põikpuu külge kinnitatakse konks. Raami otstele kinnitatakse plastikust otsad, mis väldivad õpilaste vigastusi ja põranda kahjustamist.

Raami alumises osas on auk, mille kaudu on vanuserühmade märgistus laua kõrguse reguleerimisel nähtav. Puidust detailid – puitlaastplaat paksusega vähemalt 16 mm, servaga PVC paksusega 1 mm (lauaplaat) ja alates 0,5 mm ekraanist ja riiulist.

Kõik lauaplaadi nurgad on ümardatud. Lauaplaadil on ergonoomiline väljalõige, mis tagab sobivuse ja kaitseb rühi moonutamise eest. Lauaplaadi horisontaalses osas on auk kontoritarvete jaoks.

Raami värv:  kollane, heleroheline (RAL6018), hall (RAL7035).

Puitlaastplaadi värv: pöök, kollane , lavendel, hele tamm.

Puitlaastplaadi värv: jasmiin, raami värv: kollane.

Hind ilma raamatualuseta.
  • Sisesta siia soovi korral täpsustused toote kohta, mida soovid.

Kategooria:

Kirjeldus

Koolilauad on klassi üks olulisemaid elemente, ilma milleta ei saa ükski kool hakkama. Kahe-, ühe-, poolkuu- või riiulitega lauad, reguleeritavad lauad – vali lauad enda ja õpilaste vajaduste järgi. Lisaks saab valida erinevat värvi metalljalgade vahel ning sobitada mööblit klassi interjööriga.

Ühe- või kahekohalised  koolilauad?

Kahekohalised lauad sobivad pigem suurematele klassidele, kus on rohkem õpilasi. Üksikud lauad on kompaktsemad ja võtavad vähem ruumi, seega mahuvad need klassiruumi rohkem ära. Üksikute laudade  eeliseks on see, et õpilased istuvad ükshaaval ja kontrolltöö ajal on lihtsam näha, kas keegi proovib vastuseid kirja panna. Ju selliseid juhtumeid tuleb ette. Huvitavamad, erineva kujuga lauad (poolkuukujulised) näevad atraktiivsemad välja. Üksikud lauad on hea valik ka väiksematele õpilasrühmadele: nii on lihtsam keskenduda igale õpilasele, nad ei kohku eemale rääkimast väiksema seltskonna ees.

Vastupidavus ja pikaealisus

Meie koolilauad on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, konstruktsioon on tugev ja kestavad tõeliselt kaua. Lõppude lõpuks ostate laudu  rohkem kui üheks aastaks, nii et vajate kvaliteetset valikut. Õpilased on mõnikord väga väledad ja kohmakad, mistõttu peavad koolilauad taluma põrutusi ja ühest kohast teise lükkamist. Mõne laua riiulid aitavad klassis korda hoida. Olulised on nii kvaliteetsed toolid kui ka kvaliteetsed lauad. Hea mööbli peal on mugavam ja mõnusam istuda ning selg ei väsi.

Lisainfo

Garantii

24 kuud

Laius

70 cm

Sügavus

50 cm

Kaal

10,6 kg

Materjal

pulberemail, teras, plastik, puit, PVC

Title

Go to Top