Mudel 5408 kapp nr.8

Mudel 5408 kapp nr.8

157 (sis. KM)

Mõõdud: 600х410х665 mm.
Kaal: 34,00 kg.

4 sahtliga kummut. Valmistatud puitlaastplaadist: korpus 16 mm, fassaad 18 mm. Tagasein on valmistatud 3 mm paksusest valgest lamineeritud puitkiudplaadist.

Korpuse värv:  pöök,  fassaadi värv:  kollane / hallikassinine.

  • Sisesta siia soovi korral täpsustused toote kohta, mida soovid.

Tootekood: 5408 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Lasteaedade kapid on värvilised, kompaktsed, sahtlite, riiulitega, kinnised või lahtised – valik on lai. Olenevalt ruumide suurusest ja vajadustest saate oma lastetuppa osta erinevaid kappe. Vali paletist värvid, kombineeri erinevaid värvikombinatsioone ja loo mänguline lasteaiameeleolu, kus lastel on mõnus olla. Mida mitmekesisemad värvid, seda parem.

Avatud kapid sobivad pehmete mänguasjade või raamatute hoidmiseks. Mugav väiksem, mõeldud spetsiaalselt väiksematele lastele, et seal hoitavatele asjadele hõlpsasti juurde pääseda. Kinnised sahtlid jätavad korra mulje: sinna saab panna kõik oma kirjutusvahendid, paberi, liimi ja käsitööd.

Saate valida erineva suuruse ja värviga kappe vastavalt oma lasteaia interjöörile. Isegi kui teie lasteaias pole palju ruumi, valite kindlasti kõige sobivama kapi, ka väikese, on need väga kompaktsed ja ruumikad.

Lisainfo

Värvus

Kollane, Pöök (Tiara)

Materjal:

Puitlaastplaat

Mõõdud:

600х410х665 mm

Kaal:

34 kg

Title

Go to Top