Mudel 5407 , riiul nr.7

Mudel 5407 , riiul nr.7

87 (sis. KM)

Mõõdud: 600х410х1012 mm.
Kaal: 22,00 kg.

Riiul on 2 avatud riiuliga. Valmistatud 16 mm paksusest puitlaastplaadist. Tagasein on valmistatud 3 mm paksusest valgest lamineeritud puitkiudplaadist.

Värvus:  pöök.

  • Sisesta siia soovi korral täpsustused toote kohta, mida soovid.

Tootekood: 5407 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Lasteaedade kapid on värvilised, kompaktsed, sahtlite, riiulitega, kinnised või lahtised – valik on lai. Olenevalt ruumide suurusest ja vajadustest saate oma lastetuppa osta erinevaid kappe. Vali paletist värvid, kombineeri erinevaid värvikombinatsioone ja loo mänguline lasteaiameeleolu, kus lastel on mõnus olla. Mida mitmekesisemad värvid, seda parem.

Avatud kapid sobivad pehmete mänguasjade või raamatute hoidmiseks. Mugav väiksem, mõeldud spetsiaalselt väiksematele lastele, et seal hoitavatele asjadele hõlpsasti juurde pääseda. Kinnised sahtlid jätavad korra mulje: sinna saab panna kõik oma kirjutusvahendid, paberi, liimi ja käsitööd.

Saate valida erineva suuruse ja värviga kappe vastavalt oma lasteaia interjöörile. Isegi kui teie lasteaias pole palju ruumi, valite kindlasti kõige sobivama kapi, ka väikese, on need väga kompaktsed ja ruumikad.

Lisainfo

Värvus

Pöök (Tiara)

Kaal:

22 kg

Mõõdud:

600х410х1012 mm

Materjal:

Puitlaastplaat

Title

Go to Top