Mudel 35130 seinamoodul

Mudel 35130 seinamoodul

831 (sis. KM)

Mudel 35130

 

Sein
üldmõõdud:  3220*410*1885 mm.
Kaal:  208,16 kg.
Sein on kombineeritud, mis sisaldab järgmisi elemente: 5401 x 2 tükki, 5402 + F3 P, 5402 + F4 P, 5404 + F1 P, 5404 + F2 P.
Valmistatud lamineeritud puitlaastplaadist: fassaadid 18 mm ja korpus 16 mm. Sein on mõeldud lasteaedade ja algkoolide sisustamiseks, võimalik elementide kombinatsioon, on funktsionaalne ja mõeldud didaktilise materjali, raamatute, kaustade, laste isiklike asjade hoidmiseks.
Ääreserv: 1 mm paksune kollane PVC.
Seinal kasutatakse kvaliteetseid liitmikke ja komponente, mis lihtsustab mööbli kokkupaneku ja lahti võtmise protsessi ning võimaldab seda teha ka korduvalt ja kinnitusvahendeid kahjustamata;
Kinnitusdetailidel on dekoratiivne kaitsekate.
Korpuse värv:  hele tamm.
Fassaadi värv:  jasmiin.

 

  • Sisesta siia soovi korral täpsustused toote kohta, mida soovid.

Kategooria:

Kirjeldus

Lasteaedade kapid on värvilised, kompaktsed, sahtlite, riiulitega, kinnised või lahtised – valik on lai. Olenevalt ruumide suurusest ja vajadustest saate oma lastetuppa osta erinevaid kappe. Vali paletist värvid, kombineeri erinevaid värvikombinatsioone ja loo mänguline lasteaiameeleolu, kus lastel on mõnus olla. Mida mitmekesisemad värvid, seda parem.

Avatud kapid sobivad pehmete mänguasjade või raamatute hoidmiseks. Mugav väiksem, mõeldud spetsiaalselt väiksematele lastele, et seal hoitavatele asjadele hõlpsasti juurde pääseda. Kinnised sahtlid jätavad korra mulje: sinna saab panna kõik oma kirjutusvahendid, paberi, liimi ja käsitööd.

Saate valida erineva suuruse ja värviga kappe vastavalt oma lasteaia interjöörile. Isegi kui teie lasteaias pole palju ruumi, valite kindlasti kõige sobivama kapi, ka väikese, on need väga kompaktsed ja ruumikad.

Title

Go to Top