Ainetubade sein “Interaktiivne haridus” 
Üldmõõdud:  3600*460*2115 mm.
Kaal: 291 kg.
Sein on mõeldud lasteaedade ja koolide sisustamiseks, on funktsionaalne ja mõeldud õpetajale / õpilasele praktiliseks kasutamiseks.
Sein koosneb:
  • korpus;
  • tagasein;
  • fassaad;
  • auditooriumi juhatus;
  • libisev süsteem;
  • plastikust stendid koos juhenditega.
Seina kere ja fassaad on valmistatud 18 mm paksusest lamineeritud puitlaastplaadist. Tagasein on valmistatud 3 mm paksusest valgest lamineeritud puitkiudplaadist.
Sein koosneb neljast plaadist mõõtmetega 900×1244 mm: kaks magnetiliste omadustega metallplaati, millel on spetsiaalne kulumiskindel roheline kate kriidiga kirjutamiseks, ja kaks magnetiliste omadustega metallplaati koos spetsiaalse kulumiskindla valge kattega markeriga kirjutamiseks. Laudade tööpind on valmistatud teraslehest (paksus 0,3 mm), kaetud rohelise ja valge värviga pikaajaliseks kasutamiseks. Plaadi täitmine – 6 mm paksune MDF (peeneks hajutatud fraktsioon). Tagaosa on konstruktsiooni tugevuse tagamiseks täiendavalt kaetud tsingitud metallplekiga. Kõik perimeetri tööpinnad on raamitud anodeeritud alumiiniumist. Kõik plaadi nurgad on kaitstud plastikust kaitsenurkadega, mis väldivad vigastusi töö ajal ja parandavad toote välimust.
Sein on  komplekteeritud N1 seeria kollaste, roheliste ja punaste värvidega stendidega suuruses 312*377*75 mm, kokku 16 tükki. Samuti on see varustatud plastikust kandiku jaoks mõeldud spetsiaalse vormi spetsiaalsete plastjuhikutega, et vältida selle ümberminekut ja väljakukkumist. Plastjuhikud sisaldavad spetsiaalset kinnitushülsi kinnitust (sarnaselt riiulihoidjaga), mis võimaldab neid ilma kruvide või isekeermestavate kruvideta paigaldada.
Lükandussüsteem koosneb soontesse paigaldatud ülemistest ja alumistest alumiiniumjuhikutest, samuti laudade tagaküljele kinnitatud käigukastidest.
Seinal on rauast alus kinnitamiseks, kuid see ei ole komplekteeritud hingedega kinnitustega alusele, mis tarnitakse koos interaktiivse paneeliga.
Kleepimine: PVC värvi “piim tamm” 1 mm paksune.