Mudel 90156 + 90290

Mudel 90156 + 90290

107 (sis. KM)

Laud ilma riiulita, reguleeritud kasvugruppidele nr 1-3 + T-kujuline laste tool ruudukujulisel torul, reguleeritud kasvugruppidele nr 1-3
Laua üldmõõdud: 1200*500*460-580 mm.
Kaal:  16,95 kg.

Raam on valmistatud ruudukujulisest metalltorust, mille paksus on 20×20 mm ja paksus 1,2 mm. Kattekiht kantakse pulbriliste polümeermaterjalide pihustamise teel. Torude otsad on kaitstud plastotsikutega. Ümarate nurkadega lauaplaat on valmistatud 18 mm paksusest lamineeritud puitlaastplaadist, ekraan on valmistatud 16 mm paksusest lamineeritud puitlaastplaadist, Ääristatud vastavalt PVC-1,0 mm ja 0,5 mm servateibiga.

Puitlaastplaadi värv:  pöök.

Raami värv: kollane, heleroheline (RAL6018) või hall (RAL7035).

Tooli  üldmõõtmed : 310*315*539-619 mm.
Istme kõrgus: H-260-340 mm.
Kaal: 2,51 kg.

Raam on valmistatud ruudukujulisest metalltorust, mille paksus on 20 x 20 mm. Kattekiht kantakse pulbriliste polümeermaterjalide pihustamise teel. Torude otsad on kaitstud plastotsikutega. Seljatugi ja istmed on valmistatud 8 mm paksusest painutatud-liimitud vineerist. Vineer on kaetud veepõhise akrüüllakiga.

Raami värv: kollane, heleroheline (RAL6018) või hall (RAL7035).

  • Sisesta siia soovi korral täpsustused toote kohta, mida soovid.

Kategooria:

Kirjeldus

Lauad ja toolid – mõeldud spetsiaalselt lastele

Lauad ja toolid – lasteaiamööbel on spetsiaalselt kohandatud kuni kooliealistele lastele. Nende laudade, toolide ja nende komplektide loomisel mõtlesime kõige väiksemate mugavusele. Reguleeritava kõrgusega lauad ja toolid on hõlpsasti kohandatavad iga lapse pikkusega. Kahe- või neljakohalised lauad, sahtlitega või ilma, siseviimistluseks erineva kujuga lauad, erineva suurusega lauad ja toolid. Meie valikust leiate kindlasti oma lasteaiale sobivaima variandi.

Väikesed puidust või vineerist toolid on kohandatud spetsiaalselt väikelastele, et neil oleks mugav laua taga istuda ja erinevate tegevustega tegeleda. Lastele veelgi mugavamaks muutmiseks võite istmetele asetada väikesed padjad, mis mitte ainult ei taga mugavat istet, vaid annavad keskkonnale ka värvi ja mängulisust. Ja saate isegi säästa, ostes laua ja toolide komplekti. Lisaks näevad erinevad vineeri ja PVC värvid kaunid välja ja tõstavad tuju.

Suuremad erineva kujuga lauad sobivad kõige paremini näiteks lastepidude korraldamiseks: sinna saab panna joogid ja suupisted ning lapsed saavad oma laudades süüa kahe, nelja või kuue peale. Lastel on sageli tore rühmades süüa, mängida ja joonistada, nii et mitmest toolist ja lauast koosneva komplekti valimine mitte ainult ei säästa teie raha, vaid tagab ka lastele lõbususe.

Title

Go to Top