Mudel 34107 raamatukoguriiul

Mudel 34107 raamatukoguriiul

339 (sis. KM)

  • Mõõdud: 2300x500x2130 mm
  • Korpus pöök 18 mm
  • Toodetud Euroopas.
  • Sisesta siia soovi korral täpsustused toote kohta, mida soovid.

Tootekood: 34107 Kategooria:

Kirjeldus

Raamatukogu mööbel on lihtne ja praktiline

Sellest valikust leiate erinevaid riiuleid: ühepoolsed ühepoolsed riiulid, ühepoolsed kahepoolsed riiulid, kolmekordsed riiulid ja vitriinriiulid. Isegi kui teie eelarve selle mööbli jaoks on piiratud, leiate kindlasti oma kooli raamatukogu jaoks mitte kõige kallima, kuid väga hea valiku.

Haara oma tähelepanu

Uuringud näitavad, et raamatukogudes valivad inimesed sageli näidud, mida kuvatakse avatud ja hästi nähtavatel riiulitel. Kahe- või ühepoolsetele vitriinriiulitele silmade kõrgusele paigutatud raamatute ja ajakirjade kaaned on lugejatele atraktiivsemad ja köitvamad.

Suurendage oma raamatukogu visuaalselt

Avatud kahepoolsed riiulid ei risusta tuba, riiulite vahed loovad avaruse mulje. Nii et kui soovite, et väiksem raamatukogu näeks visuaalselt suurem välja, valige paar suuremat kahepoolset riiulit. Kui raamatukogu on suurem, saate osta mitut erinevat tüüpi riiuleid ja neid kombineerida, et luua raamatukogu interjöör.

Raamatukogumööbel täidab näitliku ja hariva funktsiooni ning aitab korda hoida. Tähestiku ja teemade järgi järjestatud raamatud või ajakirjad hõlbustavad vajaliku väljaande leidmist. Kui te ei leia sobivate mõõtudega riiulit, kirjutage meile ja koostame teile individuaalse pakkumise.

Title

Go to Top