Mudel 12038 laste laud kõrgus N1-3

Mudel 12038 laste laud kõrgus N1-3

47 (sis. KM)

Mõõdud: 600x600x460-580 mm. Kaal: 5.24 kg.

Raam on valmistatud ümmargusest metalltorust d 32 ja d 25mm ja paksusega 1,2 mm. Toru on kaetud polümeerse pulbermaterjaliga. Toru otstes on kaitsvad plastikust otsikud. Lauaplaat on valmistatud värvitud lamineeritud 16 mm puitlaastplaadist. Plaadi äärtes on 1,0 mm PVC kate. Liblikakujuline plaat. Reguleeritav kõrgus.

Lauaplaadi värvid: pöök, oranž, kollane, roheline, sinine, punane

Raami värvid: kollane (RAL1018), roheline (RAL6018) ja hall (RAL7035).

NB! Hind on ühe lauaelemendi kohta.

  • Sisesta siia soovi korral täpsustused toote kohta, mida soovid.

Tootekood: 12038 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Lauad ja toolid – mõeldud spetsiaalselt lastele

Lauad ja toolid – lasteaiamööbel on spetsiaalselt kohandatud kuni kooliealistele lastele. Nende laudade, toolide ja nende komplektide loomisel mõtlesime kõige väiksemate mugavusele. Reguleeritava kõrgusega lauad ja toolid on hõlpsasti kohandatavad iga lapse pikkusega. Kahe- või neljakohalised lauad, sahtlitega või ilma, siseviimistluseks erineva kujuga lauad, erineva suurusega lauad ja toolid. Meie valikust leiate kindlasti oma lasteaiale sobivaima variandi.

Väikesed puidust või vineerist toolid on kohandatud spetsiaalselt väikelastele, et neil oleks mugav laua taga istuda ja erinevate tegevustega tegeleda. Lastele veelgi mugavamaks muutmiseks võite istmetele asetada väikesed padjad, mis mitte ainult ei taga mugavat istet, vaid annavad keskkonnale ka värvi ja mängulisust. Ja saate isegi säästa, ostes laua ja toolide komplekti. Lisaks näevad erinevad vineeri ja PVC värvid kaunid välja ja tõstavad tuju.

Suuremad erineva kujuga lauad sobivad kõige paremini näiteks lastepidude korraldamiseks: sinna saab panna joogid ja suupisted ning lapsed saavad oma laudades süüa kahe, nelja või kuue peale. Lastel on sageli tore rühmades süüa, mängida ja joonistada, nii et mitmest toolist ja lauast koosneva komplekti valimine mitte ainult ei säästa teie raha, vaid tagab ka lastele lõbususe.

Title

Go to Top