Mudel 29265 , moodulriiul.

697 (sis. KM)

Üldmõõdud : 1376х410х1350 mm. Kaal: 40,50 kg.
Iga osa saab täiendada erineva suurusega №1, №2 Gratnellsi kandikutega, mis on kinnitatud plastikust juhikute abil. Sein on valmistatud puitlaastplaadist, mille paksus on 16 mm.
Puitlaastplaadi värv :  hallikassinine / kollane.
Servakaitse : PVC hall ja kollane.
Kandiku värv :  kollane.
Moodulseina komplekti kuuluvad plastikkarbid.
  • Sisesta siia soovi korral täpsustused toote kohta, mida soovid.

Kirjeldus

Lasteaedade kapid on värvilised, kompaktsed, sahtlite, riiulitega, kinnised või lahtised – valik on lai. Olenevalt ruumide suurusest ja vajadustest saate oma lastetuppa osta erinevaid kappe. Vali paletist värvid, kombineeri erinevaid värvikombinatsioone ja loo mänguline lasteaiameeleolu, kus lastel on mõnus olla. Mida mitmekesisemad värvid, seda parem.

Avatud kapid sobivad pehmete mänguasjade või raamatute hoidmiseks. Mugav väiksem, mõeldud spetsiaalselt väiksematele lastele, et seal hoitavatele asjadele hõlpsasti juurde pääseda. Kinnised sahtlid jätavad korra mulje: sinna saab panna kõik oma kirjutusvahendid, paberi, liimi ja käsitööd.

Saate valida erineva suuruse ja värviga kappe vastavalt oma lasteaia interjöörile. Isegi kui teie lasteaias pole palju ruumi, valite kindlasti kõige sobivama kapi, ka väikese, on need väga kompaktsed ja ruumikad.

Lisainfo

Garantii

24 kuud

Suurus

1376х410х1350 mm

Kaal

40,5 kg

Materjal

puitlaastplaat, PVC

Värv

hall, kollane, lubi

Title

Go to Top