Mudel 5405 , kapp

Mudel 5405 , kapp

154 (sis. KM)

 

kõrgus 1594 mm

laius 300 mm

sügavus 410 mm

Kaal:  32,50 kg.

Universaalne seinakomplekt “Kool-lasteaed” element №5

1-ukseline sahtliga raamatukapp ja 3 täielikult avatud sahtlit. Raamatukapp on valmistatud puitlaastplaadist. Tagasein on valmistatud 3 mm paksusest valgest lamineeritud  puitkiudplaadist.

 

 

  • Sisesta siia soovi korral täpsustused toote kohta, mida soovid.

Tootekood: 5405 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Lasteaedade kapid on värvilised, kompaktsed, sahtlite, riiulitega, kinnised või lahtised – valik on lai. Olenevalt ruumide suurusest ja vajadustest saate oma lastetuppa osta erinevaid kappe. Vali paletist värvid, kombineeri erinevaid värvikombinatsioone ja loo mänguline lasteaiameeleolu, kus lastel on mõnus olla. Mida mitmekesisemad värvid, seda parem.

Avatud kapid sobivad pehmete mänguasjade või raamatute hoidmiseks. Mugav väiksem, mõeldud spetsiaalselt väiksematele lastele, et seal hoitavatele asjadele hõlpsasti juurde pääseda. Kinnised sahtlid jätavad korra mulje: sinna saab panna kõik oma kirjutusvahendid, paberi, liimi ja käsitööd.

Saate valida erineva suuruse ja värviga kappe vastavalt oma lasteaia interjöörile. Isegi kui teie lasteaias pole palju ruumi, valite kindlasti kõige sobivama kapi, ka väikese, on need väga kompaktsed ja ruumikad.

Lisainfo

Kõrgus:

1594 mm

Laius:

300 mm

Sügavus:

410 mm

Kaal:

32,50 kg

Title

Go to Top