Mudel 82781, kõrgus N 4-7

Mudel 82781, kõrgus N 4-7

125 (sis. KM)

Koolilaud 2-kohaline, mudel 82781
Mõõdud: 1200*500*640-820 mm.  
Kaal:  15 kg.
Laua mõõtmed:
laius – 1200 mm;
sügavus – 500 mm;
kõrgus – 640, 700, 760, 820 mm.
Laua serv on viimistletud väga vastupidava polüuretaan äärisega.
Laud koosneb metallraamist ja lamineeritud puitlaastplaadist valmistatud osadest.
Laua metallosad on valmistatud lamedatest ovaalsetest torudest 50x30x1,2 mm, 38x20x1,2 mm, 30x15x1,2 mm ja ümmargustest torudest läbimõõduga 25 mm ning neil on ka kaitsev dekoratiivkate – pulberemail.
Raam on värvitud pulberemailiga, mis on kriimustuskindel. Raamile on kinnitatud metallkonksud.
Laua puitdetailid on valmistatud lamineeritud puitlaastplaadist, paksusega vähemalt 16 mm. Lauaplaat on horisontaalne. Laua all on riiul.
Puitlaastplaadi värv: kask, hele tamm.
Raami värv:  hall (RAL7035)

 

  • Sisesta siia soovi korral täpsustused toote kohta, mida soovid.

Kategooria:

Kirjeldus

Koolilauad on klassi üks olulisemaid elemente, ilma milleta ei saa ükski kool hakkama. Kahe-, ühe-, poolkuu- või riiulitega lauad, reguleeritavad lauad – vali lauad enda ja õpilaste vajaduste järgi. Lisaks saab valida erinevat värvi metalljalgade vahel ning sobitada mööblit klassi interjööriga.

Ühe- või kahekohalised  koolilauad?

Kahekohalised lauad sobivad pigem suurematele klassidele, kus on rohkem õpilasi. Üksikud lauad on kompaktsemad ja võtavad vähem ruumi, seega mahuvad need klassiruumi rohkem ära. Üksikute laudade  eeliseks on see, et õpilased istuvad ükshaaval ja kontrolltöö ajal on lihtsam näha, kas keegi proovib vastuseid kirja panna. Ju selliseid juhtumeid tuleb ette. Huvitavamad, erineva kujuga lauad (poolkuukujulised) näevad atraktiivsemad välja. Üksikud lauad on hea valik ka väiksematele õpilasrühmadele: nii on lihtsam keskenduda igale õpilasele, nad ei kohku eemale rääkimast väiksema seltskonna ees.

Vastupidavus ja pikaealisus

Meie koolilauad on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, konstruktsioon on tugev ja kestavad tõeliselt kaua. Lõppude lõpuks ostate laudu  rohkem kui üheks aastaks, nii et vajate kvaliteetset valikut. Õpilased on mõnikord väga väledad ja kohmakad, mistõttu peavad koolilauad taluma põrutusi ja ühest kohast teise lükkamist. Mõne laua riiulid aitavad klassis korda hoida. Olulised on nii kvaliteetsed toolid kui ka kvaliteetsed lauad. Hea mööbli peal on mugavam ja mõnusam istuda ning selg ei väsi.

Title

Go to Top