Mudel 70342 kõrgus N 3-5

Mudel 70342 kõrgus N 3-5

98 (sis. KM)

Mõõdud: 700x550x580-700 mm

Kaal: 10.70 kg

Lauaplaat on reguleeritava kaldega ning eespool on pesa pinali ja kirjatarvete topsi jaoks. Laua ees on rattad laudade lihtsamaks liigutamiseks. Lauaplaatide kuju võimaldab sättida 10 lauda kokku ringikujuliselt diameetriga 2.82 m. Metallraami otstes on plastikust korgid, mis kaitsevad vigastuste eest õpilastele ja põrandale. Raami külgedel on konksud koti riputamiseks.

Lauaplaat on valmistatud 18 mm puitlaastplaadist 1 mm PVC kattega kriimustuste vältimiseks.

Lauaraam on valmistatud terastorust diameetriga 32 mm ja 30 mm ning lapikust torust 30×15 mm. Torud on kaetud email pulbervärviga.

Raami värv: kollane.

Lauaplaadi värvid: hele tamm, kollane

Toodetud Euroopas. Läbinud EL laboris sertifitseerimisprotsessi.

  • Sisesta siia soovi korral täpsustused toote kohta, mida soovid.

Kirjeldus

Koolilauad on klassi üks olulisemaid elemente, ilma milleta ei saa ükski kool hakkama. Kahe-, ühe-, poolkuu- või riiulitega lauad, reguleeritavad lauad – vali lauad enda ja õpilaste vajaduste järgi. Lisaks saab valida erinevat värvi metalljalgade vahel ning sobitada mööblit klassi interjööriga.

Ühe- või kahekohalised  koolilauad?

Kahekohalised lauad sobivad pigem suurematele klassidele, kus on rohkem õpilasi. Üksikud lauad on kompaktsemad ja võtavad vähem ruumi, seega mahuvad need klassiruumi rohkem ära. Üksikute laudade  eeliseks on see, et õpilased istuvad ükshaaval ja kontrolltöö ajal on lihtsam näha, kas keegi proovib vastuseid kirja panna. Ju selliseid juhtumeid tuleb ette. Huvitavamad, erineva kujuga lauad (poolkuukujulised) näevad atraktiivsemad välja. Üksikud lauad on hea valik ka väiksematele õpilasrühmadele: nii on lihtsam keskenduda igale õpilasele, nad ei kohku eemale rääkimast väiksema seltskonna ees.

Vastupidavus ja pikaealisus

Meie koolilauad on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, konstruktsioon on tugev ja kestavad tõeliselt kaua. Lõppude lõpuks ostate laudu  rohkem kui üheks aastaks, nii et vajate kvaliteetset valikut. Õpilased on mõnikord väga väledad ja kohmakad, mistõttu peavad koolilauad taluma põrutusi ja ühest kohast teise lükkamist. Mõne laua riiulid aitavad klassis korda hoida. Olulised on nii kvaliteetsed toolid kui ka kvaliteetsed lauad. Hea mööbli peal on mugavam ja mõnusam istuda ning selg ei väsi.

Title

Go to Top