Mudel 31938 , kõrgus N 3-5

Mudel 31938 , kõrgus N 3-5

120 (sis. KM)

Koolilaud 1-kohaline mudel 31938

Mõõdud : 700*590*580-700 mm.  
Kaal:  13,16 kg.
  • laius – 700 mm;
  • sügavus – 590 mm;
  • kõrgus – 580, 640, 700 mm;
Laud koosneb ergonoomilise kujuga lauaplaadist ja metallraamist. Kõik lauaplaadi nurgad on ümarad. Lauaplaat koosneb kahest osast. Lauaplaadi osa, mis asub istumispoolel, on nurga all, teine lauaplaadi osa on pidevalt horisontaalasendis.
Lauaplaadi nurga reguleerimine toimub mehhanismi abil.
Raami allosas on ringikujuline auk, mille kaudu on laua kõrguse reguleerimisel näha kasvugruppide märgistust.
Seljakottide ja kottide konksud on mõlemal küljel fikseeritud. Raamtorude paksus on 1,2 mm.
Reguleerimine toimub läbi keeratava mutriühenduse, mis on kinnitatud mutri külge torusse, nii et raputamise ajal ei saa seda lahti keerata. Sõltuvalt värvikombinatsioonidest on puidust elemendid valmistatud puitlaastplaadist paksusega 16 mm, 18 mm, servadega PVC -st paksusega 1 mm. Raamil on dekoratiivne kaitsekate – pulberemail.
Avad on kaitstud plastpuksidega, mis kaitsevad mustuse ja niiskuse eest.
Puitlaastplaadi värv: pöök, kollane, lavendel, jasmiin, hele tamm.
Raami värv: hall (RAL7035)
Toodetud Euroopas. Läbinud EL vastavas laboris sertifitseerimisprotsessi.
  • Sisesta siia soovi korral täpsustused toote kohta, mida soovid.

Kategooria:

Kirjeldus

Koolilauad on klassi üks olulisemaid elemente, ilma milleta ei saa ükski kool hakkama. Kahe-, ühe-, poolkuu- või riiulitega lauad, reguleeritavad lauad – vali lauad enda ja õpilaste vajaduste järgi. Lisaks saab valida erinevat värvi metalljalgade vahel ning sobitada mööblit klassi interjööriga.

Ühe- või kahekohalised  koolilauad?

Kahekohalised lauad sobivad pigem suurematele klassidele, kus on rohkem õpilasi. Üksikud lauad on kompaktsemad ja võtavad vähem ruumi, seega mahuvad need klassiruumi rohkem ära. Üksikute laudade  eeliseks on see, et õpilased istuvad ükshaaval ja kontrolltöö ajal on lihtsam näha, kas keegi proovib vastuseid kirja panna. Ju selliseid juhtumeid tuleb ette. Huvitavamad, erineva kujuga lauad (poolkuukujulised) näevad atraktiivsemad välja. Üksikud lauad on hea valik ka väiksematele õpilasrühmadele: nii on lihtsam keskenduda igale õpilasele, nad ei kohku eemale rääkimast väiksema seltskonna ees.

Vastupidavus ja pikaealisus

Meie koolilauad on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, konstruktsioon on tugev ja kestavad tõeliselt kaua. Lõppude lõpuks ostate laudu  rohkem kui üheks aastaks, nii et vajate kvaliteetset valikut. Õpilased on mõnikord väga väledad ja kohmakad, mistõttu peavad koolilauad taluma põrutusi ja ühest kohast teise lükkamist. Mõne laua riiulid aitavad klassis korda hoida. Olulised on nii kvaliteetsed toolid kui ka kvaliteetsed lauad. Hea mööbli peal on mugavam ja mõnusam istuda ning selg ei väsi.

Title

Go to Top