Mudel 90146, kõrgus N 4-6

Mudel 90146, kõrgus N 4-6

94 (sis. KM)

Mõõdud: 700x585x708-828 mm. Lauaplaadi esiosa kõrgus 640-760 mm.
Kaal: 12,6 kg
Lauaplaadi esimeses ääres on horisontaalne pind kirjatarvete jaoks ja ülejäänud plaat on ergonoomilise, 7-kraadise kaldega, paremaks iste- ja tööasendiks.
Lauaplaat: 18 mm ja sahtel ning esipaneel 16 mm puitlaastplaadist. Laua pind on kaetud 1 mmPVC ja ääred, sahtel ja esipaneel 0.5 mm PVC.
Metallraam: ümmargustest d32 mm ja d25 mm torudest ja on kaetud email pulbervärviga..
Laua kõrgus on reguleeritav ning raami otstes on kaitsvad plastikust korgid.
Raam : kollane
Lauaplaat : helekollane
Toodetud Euroopa Liidus, omab Eurosertifikaati, testitud vastavas EL laboris
  • Sisesta siia soovi korral täpsustused toote kohta, mida soovid.

Kirjeldus

Koolilauad on klassi üks olulisemaid elemente, ilma milleta ei saa ükski kool hakkama. Kahe-, ühe-, poolkuu- või riiulitega lauad, reguleeritavad lauad – vali lauad enda ja õpilaste vajaduste järgi. Lisaks saab valida erinevat värvi metalljalgade vahel ning sobitada mööblit klassi interjööriga.

Ühe- või kahekohalised  koolilauad?

Kahekohalised lauad sobivad pigem suurematele klassidele, kus on rohkem õpilasi. Üksikud lauad on kompaktsemad ja võtavad vähem ruumi, seega mahuvad need klassiruumi rohkem ära. Üksikute laudade  eeliseks on see, et õpilased istuvad ükshaaval ja kontrolltöö ajal on lihtsam näha, kas keegi proovib vastuseid kirja panna. Ju selliseid juhtumeid tuleb ette. Huvitavamad, erineva kujuga lauad (poolkuukujulised) näevad atraktiivsemad välja. Üksikud lauad on hea valik ka väiksematele õpilasrühmadele: nii on lihtsam keskenduda igale õpilasele, nad ei kohku eemale rääkimast väiksema seltskonna ees.

Vastupidavus ja pikaealisus

Meie koolilauad on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, konstruktsioon on tugev ja kestavad tõeliselt kaua. Lõppude lõpuks ostate laudu  rohkem kui üheks aastaks, nii et vajate kvaliteetset valikut. Õpilased on mõnikord väga väledad ja kohmakad, mistõttu peavad koolilauad taluma põrutusi ja ühest kohast teise lükkamist. Mõne laua riiulid aitavad klassis korda hoida. Olulised on nii kvaliteetsed toolid kui ka kvaliteetsed lauad. Hea mööbli peal on mugavam ja mõnusam istuda ning selg ei väsi.

Title

Go to Top