Mudel 31938 Ž , N 4-7

Mudel 31938 Ž , N 4-7

120 (sis. KM)

Saadaval järeltellimisel

1-kohaline õpilaslaud riiuliga, lauaplaadi kaldenurga reguleerimisega, kasvurühmadele № 2-5
 Üldmõõdud : 700х590х640-760 (820) mm.  Kaal :  13,5 kg.
  • laius – 700 mm.
  • sügavus – 590 mm.
  • kõrgus – 640, 700, 760, 820 mm
  • töölaua nurgad – 0 °, 3 °, 5 °, 7 °, 9 °, 12 °, 14 °, 16 °.
Laud koosneb ergonoomilise kujuga lauaplaadist ja metallraamist. Kõik lauaplaadi nurgad on ümardatud. Lauaplaat koosneb kahest osast. Lauaplaadi osa, mis asub istumispoolel, on nurga all, teine ​​osa on pidevalt horisontaalasendis.
Laua nurga reguleerimine toimub mehhanismi abi. Raami alumises servas on auk, mille kaudu on kõrguse reguleerimisel näha kasvurühmade märgistust. Mõlemal küljel on fikseeritud seljakottide ja portfellide konksud. Laua raam on kokkupandav, valmistatud terasest torust 50×30 mm, 38×20 mm, 30×15 mm. Raamitorude paksus on 1,2 mm.
Sõltuvalt värvikombinatsioonidest on puidust elemendid valmistatud puitlaastplaadist paksusega 16 mm, 18 mm, servaga PVC paksusega 1 mm (lauaplaat) ning 0,5 mm äärise ja riiuliga. Raamil on kaitsev dekoratiivkate – pulberemail.
Augud on kaitstud plastist puksidega, mis kaitsevad mustuse ja niiskuse eest.
Toode on kinnitatud  kruvidega.
Värvikombinatsioonis Kollane / Laim – lauaplaat ja riiul 18 mm paksune , esikülg16 mm paksune Kollane.
Värvikombinatsioonis Hele kirss / Lavendel – lauaplaat ja riiul 18 mm paksune lavendel, esikülg 16 mm paksune hele kirss.
Värvikombinatsioonis pöök – 18 mm paksune lauaplaat, 16 mm paksune riiul ja esikülg.
Värvikombinatsioonis hele tamm -lauaplaat, riiul ja esikülg paksusega 18 mm.
Värvikombinatsioonis jasmiin – laua plaat, riiul ja esikülg 18 mm paksused.
Raami värv:  heleroheline (RAL6018), hall (RAL7035), kollane (RAL1018).
Puitlaastplaadi värv:  pöök, kollane ,hele kirss,  lavendel, jasmiin, hele tamm
Toodetud Euroopas. Läbinud EL laboris sertifitseerimisprotsessi.

Saadaval järeltellimisel

  • Sisesta siia soovi korral täpsustused toote kohta, mida soovid.

Kategooria:

Kirjeldus

Koolilauad on klassi üks olulisemaid elemente, ilma milleta ei saa ükski kool hakkama. Kahe-, ühe-, poolkuu- või riiulitega lauad, reguleeritavad lauad – vali lauad enda ja õpilaste vajaduste järgi. Lisaks saab valida erinevat värvi metalljalgade vahel ning sobitada mööblit klassi interjööriga.

Ühe- või kahekohalised  koolilauad?

Kahekohalised lauad sobivad pigem suurematele klassidele, kus on rohkem õpilasi. Üksikud lauad on kompaktsemad ja võtavad vähem ruumi, seega mahuvad need klassiruumi rohkem ära. Üksikute laudade  eeliseks on see, et õpilased istuvad ükshaaval ja kontrolltöö ajal on lihtsam näha, kas keegi proovib vastuseid kirja panna. Ju selliseid juhtumeid tuleb ette. Huvitavamad, erineva kujuga lauad (poolkuukujulised) näevad atraktiivsemad välja. Üksikud lauad on hea valik ka väiksematele õpilasrühmadele: nii on lihtsam keskenduda igale õpilasele, nad ei kohku eemale rääkimast väiksema seltskonna ees.

Vastupidavus ja pikaealisus

Meie koolilauad on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, konstruktsioon on tugev ja kestavad tõeliselt kaua. Lõppude lõpuks ostate laudu  rohkem kui üheks aastaks, nii et vajate kvaliteetset valikut. Õpilased on mõnikord väga väledad ja kohmakad, mistõttu peavad koolilauad taluma põrutusi ja ühest kohast teise lükkamist. Mõne laua riiulid aitavad klassis korda hoida. Olulised on nii kvaliteetsed toolid kui ka kvaliteetsed lauad. Hea mööbli peal on mugavam ja mõnusam istuda ning selg ei väsi.

Lisainfo

Garantii

24 kuud

Laius

70 cm

Sügavus

59 cm

Kõrgus

64-82 cm

Materjal

teras, puitlaastplaat, PVC, pulberemail, plast

Title

Go to Top